Піскоструйна обробка металу

Піскоструйна обробка металу

У процесі піскоструйних робіт використовуються різні типи абразиву, найбільш поширеним серед яких є пісок. Для обробки металу додають зерна величиною від 1 – 1,5 мм до 2 – 2,5 мм залежно від товщини матеріалу.

Проведення піскоструменевої  металообробки є необхідним у таких випадках:

  1. Підготовка металевих поверхонь до нанесення на них різноманітних захисних покриттів.
  2. Видалення корозії, особливо у місцях з’єднання окремих металоконструкцій, де очистка ручним чи механічним способом є неефективною.
  3. Зняття шару старих лакофарбових покриттів, у тому числі графіті.
  4. Очистка від бітумних матеріалів, видалення гідроізоляції.
  5. Необхідність отримання визначеної чистоти поверхні чи рельєфу окремих елементів з дизайнерською метою.

Завдяки використанню спеціального устаткування, яке складається з компресора, розпилювача та абразивної суміші необхідної фракції з визначеним розміром та твердістю часток, можна досягнути різного степеню піскоструменевої очистки металоконструкцій.

ПЕРЕВАГИ ТА ОБЛАСТІ ЗАСТОСУВАННЯ

Піскоструйка застосовується на бетонних, цегляних, дерев’яних, гранітних, скляних і металевих поверхнях.

Попередня піскоструминна обробка істотно продовжує термін служби, нанесених поверх її покриттів, що збільшує термін експлуатації виробу в кілька разів. Піскоструйка широко застосовується в будівельній сфері, для відновлення деталей і корпусів автомобілів, механізмів, гідроспоруд, водних суден, для підготовки до фарбування трубопроводів, для чищення і знежирення металоконструкцій перед газотермічним напиленням, забарвленням, гальванізацією.

Використовується піскоструминна обробка для декоративного матування скляних поверхонь і для штучного старіння дерев’яних виробів.

У процесі піскоструминної обробки абразивні частки надають поверхні шорсткість, що забезпечує кращу сцепку з нею лаків, фарб, декоративних та захисних покриттів.

ОБЛАДНАННЯ

Піскоструминна обробка виконується за допомогою абразивоструйного апарату. Наші майстри володіють достатнім практичним досвідом і знаннями для проведення точної і максимально ефективної піскоструминної обробки будь-яких поверхонь. За рахунок застосування спеціального обладнання процес чищення й обробки поверхонь відбувається набагато швидше та дешевше, ніж при механічному впливі, істотно розширюються можливості доступу до поверхонь внутрішніх конструкційних елементів і деталей.

СТУПЕНІ ОЧИЩЕННЯ ПОВЕРХНІ

Для піскоструминної обробки металевих поверхонь розроблені декілька стандартів очищення. Наші фахівці володіють стандартами очищення і підготовки поверхні до подальшої обробки, як за ГОСТом, так і за стандартами ISO.

Ціни на піскоструминну обробку можна побачити на нашому сайті. Всі додаткові питання про вартість піскоструминних робіт вирішуються в індивідуальному порядку.

 

 

 

 

 

 

 

Ціна та деталі за номером +380 50 071 2151